Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu WCAG
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Stawki opłat za wodę i ścieki

Decyzja nr WR.RZT.070.460.2019.MS Taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.

Dotyczy: Gminy Brzeg w zakresie dostawy wody i odbioru ścieków; Gminy Olszanka w zakresie dostawy wody do sołectwa Krzyżowice oraz - odbioru ścieków - z sołectw: Krzyżowice, Janów, Obórki, Olszanka i Pogorzela ; Gminy Lubsza w zakresie odbioru ścieków z sołectw: Pisarzowice, Michałowice, Myśliborzyce, Szydłowice, Błota, Dobrzyń, Leśna Woda, Czepielowice, Kościerzyce, Lubsza, Piastowice i Garbów; Gminy Skarbimierz w zakresie odbioru ścieków z sołectw: Brzezina, Lipki, Pępice, Skarbimierz, Osiedle Skarbimierz, Żłobizna, Zielęcice, Kopanie, Prędocin, Zwanowice, Kruszyna, Bierzów, Łukowice Brzeskie i Małujowice; Gminy Oława w zakresie odbioru ścieków z sołectw: Bystrzyca, Janików, Stary Górnik i Stary Otok; Miasta i Gminy Lewin Brzeski w zakresie odbioru ścieków z sołectw: Łosiów i Strzelniki.


Wnioskodawca: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu sp. z o.o.

Decyzja dotyczy zatwierdzenia taryfy dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie: Gminy Brzeg w zakresie dostawy wody i odbioru ścieków; Gminy Olszanka w zakresie dostawy wody do sołectwa Krzyżowice oraz - odbioru ścieków - z sołectw: Krzyżowice, Janów, Obórki, Olszanka i Pogorzela; Gminy Lubsza w zakresie odbioru ścieków z sołectw: Pisarzowice, Michałowice, Myśliborzyce, Szydłowice, Błota, Dobrzyń, Leśna Woda, Czepielowice, Kościerzyce, Lubsza, Piastowice i Garbów; Gminy Skarbimierz w zakresie odbioru ścieków z sołectw: Brzezina, Lipki, Pępice, Skarbimierz, Osiedle Skarbimierz, Żłobizna, Zielęcice, Kopanie, Prędocin, Zwanowice, Kruszyna, Bierzów, Łukowice Brzeskie i Małujowice; Gminy Oława w zakresie odbioru ścieków z sołectw: Bystrzyca, Janików, Stary Górnik i Stary Otok; Miasta i Gminy Lewin Brzeski w zakresie odbioru ścieków z sołectw: Łosiów i Strzelniki, na okres 3 lat, ustalonej przez przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu sp. z o.o. oraz skrócenia okresu obowiązywania dotychczasowej taryfy, zatwierdzonej decyzją Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie znak: WR.RET.070.120.2018.AR z dnia 15 maja 2018 r.

Adres internetowy

PDFDecyzja nr WR.RZT.070.460.2019.MS z dnia 24 marca 2020 r. - Taryfa dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.pdf

PDFPostanowienie o sprostowaniu treści decyzji WR.RZT.070.460.2019.MS z dnia 24.03.2020.pdf


Wójt Gminy informuje, że na stronie BIP Wody Polskie w dniu 04 czerwca 2018r. została opublikowana decyzja nr WR.RET.070.109.2018.AR z dnia 15 maja 2018r. w sprawie zatwierdzenia taryfy zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków dla gmin: Gmina Brzeg, miasta i gminy Lewin Brzeski, gminy Olszanka, Lubsza, Skarbimierz, Oława Wnioskodawca: Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu Sp. z o.o.

Adres internetowy

PDFDecyzja WR.RET.070.109.2018.AR.pdf

PDFDecyzja nr WR.RET.070.255.2018.AR Dyrektora Regionalnego Związku Gospodarki Wodnej we Wrocławiu o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków dla gminy Olszanka.pdf