gison_sip1.png

logo-dpp.png

kmzp.jpeg

Logo Programu  Rodzina 500+ ..jpeg

logo-gokis.jpeg

logo_bowh.png

Banner_STMiG2016.jpeg

baner_brzeg_na_strone.jpeg

OKR_wysuwane.jpeg

eurzad.jpeg

nto.jpeg

olszn_btn_9b.jpeg

olszn_btn_9d.jpeg

Zdrowie.jpeg

olszn_kurier.gif

olszn_banner_epuap.jpeg

olszn_dzielnicowy_baner_oryg.jpeg

aktualności z regionu opolskiego - informacje, komunikaty, wydarzenia, imprezy

baner_brzeg_na_strone.jpeg

Mapa strony
Wybierz język
BIP
Oferta Inwestycyjna

Apel do mieszkańców dot. nielegalnych miejsc składowania odpadów

Szanowni Państwo!

Mając na uwadze dobro wspólne jakim jest środowisko naturalne, zwracamy się z apelem do Mieszkańców gminy Olszanka o informowanie tutejszego Urzędu o nielegalnych wysypiskach śmieci oraz miejscach, gdzie mogą być magazynowane odpady niebezpieczne.

Apelujemy o zgłaszanie wszelkich zauważonych nieprawidłowości w tym zakresie, jak również poinformowanie tutejszego Urzędu o transporcie odpadów w przypadku podejrzenia o prowadzenie nielegalnej działalności.

Informacje dot. niebezpiecznych odpadów, nielegalnych wysypisk śmieci itp. można zgłaszać telefonicznie (77 412 96 82-86), pocztą elektroniczną na adresy e–mali: os@olszanka.pl, gcr@olszanka.pl, ug@olszanka.pl lub osobiście w Urzędzie Gminy Olszanka 16 do Referatu Inwestycji, Rolnictwa i Ochrony Środowiska lub komórki ds. zarządzania kryzysowego i spraw obronnych.

Państwa właściwa postawa obywatelska może pomóc uniknąć niebezpiecznych skażeń lub pożarów, a tym samym zapobiec powstaniu  zagrożeń dla życia i zdrowia ludności.

Środowisko to nasze wspólne dobro, o które musimy razem dbać i z którym jesteśmy nierozerwalnie złączeni. Od czystości środowiska zależy jakość naszego życia i zdrowia. Dbając o czyste powietrze, wodę i glebę, dbamy o siebie samych i naszych najbliższych.